راهنمای ثبت سفارش

ثبت سفارش در سایت لوکس آرا به صورت بسیار آسان و کاربر پسند طراحی شده است.به طوریکه شما می توانید حتی بدون ثبت نام در سایت, سفارش خود را به راحتی ثبت کنید.البته توصیه ی ما به شما این است که در روال ثبت سفارش ثبت نام کنید,تا سفارش شما توسط همکاران به صورت بهتری پیگیری شود.روند  سفارش در سایت لوکس آرا به صورت زیر می باشد.

1-محصول مورد نظر را انتخاب کنید.

2-پس از وارد شدن به جزییات محصول مورد نظر,آن را به سبد خرید اضافه کنید.

3-بعد از اضافه شدن به سبد,شما وارد روال سفارش و مرحله ی اول آن می شوید.

4-در مرحله ی اول شما می توانید تعداد محصول درخواستی خود را ویرایش کنید.در صورت داشتن کد تخفیف با وارد کردن آن در این مرحله می توانید از تخفیف مورد نظر خود بهره مند شوید.در غیر این صورت به مرحله ی دوم بروید.

5-در این مرحله شما می توانید در سایت ثبت نام کنید تا سفارش شما به صورت بهتری پیگیری شود.در صورت اینکه از قبل در سایت ثبت نام کرده اید.می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید.

6-با زدن مایل به ثبت نام یا ورود نیستم,شما وارد مرحله ی تکمیل اطلاعت مورد نیاز برای ثبت سفارش خود می شوید.

7-اطلاعات اجباری برای ثبت سفارش خود را تکمیل نمایید و به مرحله ی بعد بروید.

8-در مرحله ی ارسال و پرداخت نوع روش ارسال کالا برای شما و نحوه ی پرداخت خود را انتخاب کنید.

9-در صورت اینکه پرداخت شما به صورت پرداخت بانکی بوده است .باید شماره حساب مورد نظر را انتخاب و شماره ی فیش خود را نیز وارد کنید.

10-در مرحله ی بعد خلاصه ای از سفارش شما آورده می شود,در صورتی که سفارش مورد تایید شما می باشد,بر روی گزینه ی تایید و پرداخت کلیک کنید.

11-در صورتی که در مرحله ی قبل پرداخت آنلاین را انتخاب کرده اید,شما وارد مرحله ی پرداخت آنلاین می شوید و پس از وارد کردن اطلاعات کارت خود,پرداخت انجام و سفارش شما با موفقیت ثبت می شود.