پشتیبانی وات ساپ
logo لطفا منتظر بمانید...
وارد شوید ثبت نام کنید
يكشنبه 22 تیر 1399 06:44:28
مزایای رقابتی

مزایای رقابتی لوکس آرا

مجموعه ی لوکس آرا در ابتدای شروع کسب و کار خود، همه ی توان و تلاش خود را به کار بسته است تا از هنرمندان صنایع دستی سنتی و مدرن، حمایت نماید. وجود انگیزه و پشتکار فراوان در تیم های تخصصی لوکس آرا سبب شده تا در این راستا، کمر به همت بسته و تلاش های شبانه روزی انجام گردد. ما در این تیم مفتخر هستیم به ارائه و عرضه ی کالاهای دست ساز از جمله جواهرات دست ساز، تنپوش های ترکمن، صنایع دستی نفیس از جمله خاتم کاری، فیروزه کوبی، قلم زنی و .... بنابراین همه ی محصولات موجود در فروشگاه اینترنتی لوکس آرا، کالای ایرانی و کالای اصل می باشند. با توجه به اینکه در این سال های تحریم، همه مردم به فکر خودکفایی افتاده و به دنبال گسترش انواع کالای ایرانی هستند، مجموعه ی لوکس آرا نیز در راستای حمایت از کالای ایرانی ، در راه حمایت از صنایع دستی سنتی و مدرن برآمده تا این مجموعه به همراه همه ی این محصولات ، ایجاد گردند.

موارد زیر، فروشگاه ما را از دیگر فروشگاه ها متمایز می کند:

 

 1 اصل بودن کالا در جهت حمایت از کالای ایرانی

 

 2  وجود انواع صنایع دستی سنتی از جمله خاتم کاری ، فیروزه کوبی، قلم زنی

 

 3  معرفی فیروزه نیشابور، به همه ی جهانیان: بزرگ ترین و مرغوب ترین نوع سنگ فیروزه، در شهر نیشابور وجود دارد و مجموعه ی لوکس آرا در تلاش است تا این گنجینه ی با ارزش را با جواهرات دست سازش به همه

دنیا معرفی نماید.

 

 4  وجود جواهرات دست ساز سنتی با سنگ های قیمتی در مجموعه لوکس آرا

 

 5  دارای نماد اعتماد الکترونیکی

 

 6  ارائه ی لوازم آرایشی با برندهای ایرانی با کیفیت از جمله کالیستا و مای

 

 7  امکان روش های پرداخت آنلاین، پرداخت در محل و پرداخت با فیش بانکی

 

همه ی این موارد سبب شده است تا مجموعه ی ما نسبت به باقی فروشگاه های اینترنتی، متمایز شود و همچنان در زمینه ی گسترش صنایع دستی سنتی و مدرن هنرمند ایرانی در جهت معرفی به همه ی دنیا، تلاش خود را خواهد کرد.