• ورود / ثبت نام
  • 09051947336

زمینه کاری  لوکس آرا

در سال 1394 چندین نفر از فارغ التحصیلان دانشگاه توسط خانم سمیرا میرزاوند، جمع آوری شده و  ایده ی فروشگاه آنلاین را ارائه دادند .تیم متخصص لوکس آرا در پی اجرایی کردن ایده ی خود ، تلاش های زیادی انجام داده و آموزش های سخت در زمینه های بازاریابی ، طراحی سایت و اپلیکیشن را دیده اند . حاصل آن تلاش و کوشش ها ، سایت حاضر بوده که در سال 1396 به اتمام رسید . در این فروشگاه هر کالایی که یک مصرف کننده نیاز داشته باشد ، با روش های نوین امروزی به فروش می رسد . همچنین تیم متخصص لوکس آرا با همکاری با برندهای مطرح ، از کیفیت بالای محصولات برخوردار خواهد بود . به علاوه بازرگانان و هر مجموعه ای با هر کسب و کار را به همکاری دعوت می نمایند تا کسب و کارشان توسط لوکس آرا به همه ، نشان داده و شناخته شوند .

به طور کلی فعالیت های کاری در لوکس آرا:

  • ارائه و عرضه ی کالاهای لوکس و اورجینال
  • فروش و تبلیغ کالاهای لوکس آرا
  • فروش و تبلیغ کالاهای شما
  • معرفی و شناخته شدن کسب و کار شما

اهداف لوکس آرا

گروه متخصص لوکس آرا در راستای جلب رضایت مشتریان و همکاران ، قدم برداشته و همه ی تلاش خود را برای اعتمادسازی آن ها انجام خواهد داد . بنابراین ما برآنیم تا بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه دهیم .

چرا لوکس آرا

از آنجایی که امروزه تعداد فروشگاه ها در فضای مجازی بسیار زیاد شده است و مردم از کیفیت اصلی کالاهایی که در آن ها به فروش می رسد ، مطلع نیستند ، لوکس آرا با همکاری با برند های مطرح در عرصه ی صنعت در بازار امروز، تضمین می دهد که همه ی کالا ها دارای بالاترین کیفیت و عملکرد خواهند بود .

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به فروشگاه اینترنتی لوکس آرا می‌باشد.

لطفا چند لحظه صبر کنید

پیام

پیام

پیام

پیام

Top