قوانین و مقررات
شرایط و قوانین استفاده از فروشگاه هنری لوکس آرا

شرایط و ضوابط استفاده از فروشگاه استفاده از فروشگاه آنلاین لوکس آرا ، به معنی توافق کامل و جامع شما با شرایط و قوانین زیر می باشد:
1-خرید کالا از فروشگاه اینترنتی لوکس آرا بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.
2-خدمات و محتویات این فروشگاه آنلاین براى استفاده شخصى و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است و مالكیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به این فروشگاه بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد.
3-استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذكر منبع بلامانع است و اگر مایلید از اطلاعات موجود در سایت جهت مقاصد تجاری استفاده نمایید باید از طریق پست الکترونیکی [email protected]درخواست خود را ارسال نموده و اجازه نامه كتبی اخذ نمایید.
4-اطلاعات درج شده در خصوص مشخصات فنی كالاهای ارائه شده از منابع معتبر خارجی ترجمه، و یا از شركت های سازنده اخذ گردیده است، ممکن است اطلاعات موجود یا ارائه شده در فروشگاه اینترنتی لوکس آرا در مواردی غیر دقیق یا دارای خطاهای نگارشی باشد، فروشگاه اینترنتی لوکس آرا مسئولیتی در قبال اطلاعات ارائه شده برعهده نخواهد گرفت.
5-این فروشگاه به طور مداوم نسبت به بررسی و بروز رسانی اطلاعات و محتویات آن اقدام خواهد نمود. كاربران هنگام سفارش كالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح كامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.
6-تمام ابزاری که در فروشگاه اینترنتی لوکس آرا با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و كاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش كالا باشد.
7-فروشگاه اینترنتی لوکس آرا هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.
8-فروشگاه اینترنتی لوکس آرا هیچ گونه مسئولیتی در قبال مشکلات و اثرات استفاده از کالاهای این مجموعه ندارد و مسئولیت آن بر عهده ی تولید کننده می باشد. سایر سایت ها و لینکهایی كه برای ارائه اطلاعات بیشتر و کاملتر به كاربر در فروشگاه لینك شده اند مستقل بوده، و فروشگاه اینترنتی لوکس آرا مسئولیتی در قبال محتویات آنها ندارد.
9-ارتباط فروشگاه اینترنتی لوکس آرا با کاربران از طریق شماره های موجود در تماس با ما، بر قرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و ...) صورت می پذیرد.
10-فروشگاه اینترنتی لوکس آرا به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.