پشتیبانی وات ساپ
logo لطفا منتظر بمانید...
وارد شوید ثبت نام کنید
سه شنبه 21 مرداد 1399 10:28:36
ضمانت اصل بودن کالا

ضمانت اصل بودن کالا

مجموعه ی لوکس آرا ، با در نظر گرفتن کیفیت محصول ، در پی جلب رضایت مصرف کنندگان می باشد. همه ی تلاش مجموعه ی لوکس آرا در این است که با عرضه ی کالای لوکس و اصل، سبب رضایتمندی مشتریان و مصرف کنندگان عزیز گردد.

چه کالاهایی در لوکس آرا به فروش می رسد؟

صنایع دستی سنتی

در این بخش، کالاها و محصولات موجود در زمینه صنایع دستی سنتی ایران به فروش می رسد. با توجه به اینکه همه ی محصولات در زمینه های فیروزه کوبی، قلم زنی، خاتم کاری، گیوه دوزی و کیف های سنتی زیبا، همه و همه در کارگاه های ساخت انواع صنایع دستی سنتی ساخته می شوند. بنابر طراحی، ساخت و عرضه ی این صنایع دستی نفیس توسط دستان هنرمندان و خوش ذوق، همه ی کالاها اصل بوده و از کیفیت درجه یک برخوردار هستند. چرا که در ساخت این محصولات از متریال و جنس های اعلی و مرغوب و درجه یک استفاده شده است.

 

صنایع دستی مدرن

این دسته از کالاها نیز چون همه کار دست بوده و از متریال مرغوب در ساخت آن ها استفاده شده است، اصل بوده و از کیفیت بالایی برخوردار هستند. از جمله کالاهای ساخته شده با سبد تریکو و تابلوهای نقاشی برجسته با استاکو و یا ماگ های تزئینی با خمیر فیمو کار دست بوده و دارای دوام، زیبایی و طول عمر بالایی هستند.

 

پوشاک

وجود مدل های روز پوشاک زنانه و مردانه تولید شده توسط برندهای مطرح دنیا نشان از اصل بودن پوشاک می باشد. چرا که پوشاک عرضه شده در لوکس آرا هم پوشاک خارجی و هم داخلی و کالای ایرانی را شامل می گردند و کالاها از جنس های پارچه و متریال اصل و با کیفیت برخوردار می باشند.

 

لوازم آرایشی و بهداشتی

مجموعه ی لوکس آرا در تلاش است تا با عرضه  و پخش لوازم ارایشی های برند هم داخلی و هم خارجی، از استفاده مردم از لوازم آرایشی فیک که برای پوست و موی آنها مضر است، جلوگیری به عمل آورده باشد. شعار لوکس آرا، حمایت از زیبایی، زیباپسندی و لوازم ارایشی لوکس و اصل (اورجینال) می باشد. در همین راستا، برندهایی پرطرفدار و با کیفیت همچون کالیستا، مای، بلک دایموند، درمالیست و ... را در بین برندهای داخلی عرضه نموده و به فروش می رساند که در آنیده نیز برندهای خارجی با کیفیت همچون میبلین، دوسه و ... را به فروش خواهد رسانید.

 

جواهرات دست ساز

در راستای توسعه ی فرآوری سنگ های قیمتی، لوکس آرا در نلاش است تا جواهرات دست ساز با سنگ های قیمتی همچون فیروزه اصل نیشابور ، عقیق، یاقوت ، زمرد و ... را از درون کارگاه های جواهرسازی ایرانی به دست مردم ایران و جهان برساند و رضایتمندی مصرف کنندگان و مشتریان را کسب نماید.

 

خرید و فروش همده صنایع دستی

با توجه به اینکه لوکس آرا در سدد توسعه ی تجارت صنایع دستی ایران می باشد، نوع عرضه ی صنایع دستی سنتی در لوکس آرا به صورت عمده و خرده می باشد. لوکس آرا در هر شرایطی آماده ی عرضه ی کالاهای اصل به صورت عمده و خرده به همه ی فروشندگان و علاقمندان در این زمینه می باشد.