حریم خصوصی

حریم خصوصی در فروشگاه هنری لوکس آرا

لوکس آرا ضمن احترامی که برای حریم شخصی کاربران و مشتریان، قائل است، جهت خرید، ثبت نظر و یا استفاده از برخی امکانات وب سایت از جمله اخبار و وبلاگ، اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌ نماید تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران و مشتریان ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس دقیق، شماره ی تلفن و ایمیل مورد نیاز است. با توجه به این که کلیه فعالیت‌های لوکس آرا، قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد و طی فرایند خرید، فاکتور رسمی خرید و سفارش، صادر می‌شود، از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای خریدهای سازمانی لازم است. همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

بنابراین درج آدرس دقیق، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است. در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشند، لوکس آرا جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش مشتریان، می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

مشتریان می‌توانند نام، آدرس دقیق و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و لوکس آرا تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.لوکس آرا ممکن است نقد و نظرهای ارسال شده از سمت کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربری، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، مجموعه ی لوکس آرا می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده نماید.

حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند. لوکس آرا هویت شخصی کاربران مهمان و مشتریان را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذیصلاح قرار دهد.

لوکس آرا همانند سایر وب سایت‌ها از جمع آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی لوکس آرا و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیر قانونی جلوگیری می‌کند.

لوکس آرا برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ی خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.

در صورت وجود هر گونه سوال و ابهام می توانید با پشتیبلنی لوکس آرا، تماس حاصل نمایید:

09334811034 : سرپرست پشتیبانی مجموعه لوکس آرا

>